Tlakové čištění odpadů a kanalizace

    Čištění odpadů

                                                                                  vodárny Brno BVKTel.: 775 388 303 nonstop

    Revize kanalizace kamerou

tlakové čištění

Tlakové čištění kanalizace

Tlakové čištění kanalizace!!!
Není nic jednoduššího, než nám zavolat na pohotovostní linku, která je v provozu Nonstop, tel.: 775 388 303

tlakové čištění odpadů
tlakové čištění kanalizace

Tlakové čištění odpadů a potrubí

Čištění tlakem vody

Máte ucpané potrubí, potřebujete tlakové čištění kanalizace? Tlakové čištění kanalizace, je jedno z nejúčinnějších metod čištění ucpaného a zaneseného potrubí, které se používá již mnoho let, po celém světě. Tlakové čištění kanalizace je prováděno pomocí vysokotlakého čerpadla, napojeného na zásobník s vodou. Čerpadlo, které je spojeno vysokotlakou hadicí, dodává vysoký tlak vody, až 210 barů, potřebný pro tlakové čištění.  Tlaková hadice je zakončena tryskou, která rozprašuje proud vody uvnitř potrubí a díky němu, se tak provádí tlakové čištění kanalizace. Trysky jsou výměnné, proto je můžeme podle potřeby a stavu zanesení při tlakovém čištění, variabilně obměnit. K tlakovému čištění, používáme výhradně vysokotlaká čerpadla renomovaných značek, osvědčené kvality.

Tlakové čištění patří k nejmodernější technologii čištění kanalizace, odpadů a potrubí. Tlakové čištění, díky svému maximálnímu výkonu, zajistí dokonalé vyčištění odpadního potrubí od nečistot, zanesení a ucpávek, které se nashromáždily v kanalizaci za léta používání.


tlakové čištění odpadů tlakové čištění kanalizace tlakové čištění potrubí tlakové čištění kanalizace čištění potrubí tlakem


tlakové čištění odpadů